• glowna1.JPG
  • glowna2.JPG
  • glowna3.JPG
  • glowna4.JPG

Firma pogrzebowa „Cierń” powstała w 2002 roku w Zarszynie w powiecie sanockim. Jesteśmy firmą rodzinną, w której działalność angażują się wszyscy członkowie rodziny Foltów. Właścicielką przedsiębiorstwa jest pani Anita Folta. W prowadzeniu firmy pani Anicie pomaga mąż Jan i trzech synów – Mateusz, Maciej oraz Maksymilian, który jest uczniem Katolickiego Studium Organistowskiego Muzyki Sakralnej w Przemyślu. Wieloletni okres prowadzenia działalności przyczynił się do wypracowania przez nas wizerunku rzetelnej i godnej zaufania firmy.

Dysponujemy wykwalifikowanymi i zdyscyplinowanymi pracownikami o wysokiej kulturze osobistej, którzy prestiż firmy podnoszą poprzez udział w licznych szkoleniach odbywających się na terenie całej Polski. Nasi pracownicy uczestniczyli m.in. w szkoleniach odbywających się w Szczyrku, Sobieszewie, Olsztynie i Katowicach.

Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe we wszystkich obrządach religijnych i pogrzebach świeckich. Posiadamy duży wybór trumien i eleganckie karawany na bazie mercedesa. Zapewniamy oprawę muzyczną ceremonii (najmłodsza latorośl rodziny Foltów – Maksymilian gra na trąbce oraz organach). Można u nas również nabyć robione przez nasze kwiaciarki wieńce, wiązanki i inne kompozycje kwiatowe.

Nasza firma posiada wiele świadectw i certyfikatów, które potwierdzają nasz profesjonalizm i odpowiedzialność za wykonywane przez nas usługi. Przynależymy do Polskiej Izby Pogrzebowej.

Od momentu rozpoczęcia działalności firma stale się rozbudowuje. W 2005 roku uruchomiliśmy naszą nową placówkę w Brzozowie, w 2008 roku powstała filia w Haczowie, zaś niedawno, bo w 2013 roku utworzyliśmy oddział w Sanoku.

Ze względu na specyfikę wykonywanych przez nas usług działamy całodobowo 7 dni w tygodniu.

 

maciek

Maciej Folta

Sanok

ul. Matejki 37

tel: 600 987 684

tel: 604 175 730

Czynne: Całodobowo

Zarszyn

ul. Bieszczadzka 124

tel: 600 987 684

tel: 604 175 730

Czynne: Całodobowo

Brzozów

ul. 3 Maja 38

tel: 692 012 394

tel: 660 960 003

Czynne: Całodobowo

Scroll to top